Szenior Ősz 2018 ranglista és Fehér Tibor emlékverseny - 2018. október 04-én Balatonudvariban.

Az idei évünk második legrangosabb eseménye egyben ranglista versenyünk a   Balaton Golf klub pályáján Balatonudvariban kerül megrendezésre.

Bruttó és Nettó díjak mindhárom kategóriában
Vándorkupa a legjobb Nettó eredményt elérő játékosnak.

Longest drive és Nearest to the pin verseny mindhárom kategóriában.

A nevezési díj: 12.000 Ft az MSGT tagoknak,
5.500 Ft a Balaton Golf Club tagoknak,
18.000 Ft más játékosoknak.

A nevezési díj tartalmazza az ebédet és a startcsomagot.

Nevezés: 2018. október 02. 19.00 óráig kizárólag a csatolt nevezési lappal, az info@seniorgolf.hu címre küldve.
A verseny kiírása és a nevezési lap.
Mindenkit sok szeretettel várunk !

HÍREK

Card image cap
2018.08.23 13:56 - Match Play bajnokság - döntő párosítása

Elérkeztünk a társaságunk életében először kiírt match play bajnokságának döntőjéhez.
Gigászi csatában, a végsőkig fej fej mellett haladva Dr. Takács János nyert Wieser-Takács Zsuzsanna ellen, míg a másik ágon Nagy István győzedelmeskedett Malatyinszki Tamással szemben. Gratulálunk mind a négy versenyzőnek.
A döntőt 2018.szeptember 21-én Tatán az Old Lake pályán tartjuk a Házas-páros versennyel egy időben.
A döntő párosítása:
Dr. Takács János - Nagy István.
Várunk minden érdeklődőt és szurkolót !

2018.08.20 15:17 - Új hírek a Válogatottak (Szenior férfi) fül alatt

Jakobi László a szenior férfi válogatott kapitánya meghirdette a MSGT válogatóját a 2019-es év válogatott eseményeire. Minden olyan szenior tagunk jelentkezhet aki bármelyik 18 lyukas pályán +25-nél jobb eredményt ér el és ami megtekinthető a PC Caddie rendszerben.
Ezen felül frissítésre került az MSGT versenyek alatt a Bajnokok tornája (Szenior Tizenkettek Bajnoksága) és az 5 Stroke Szenior Vándor Kupa 2016/2020 kiírása.

2018.08.17 10:47 - Logos FVG Seniores - Italy

Meghívót kaptunk Triestből a LOGOS klub elnökétől Giuseppe Puggina úrtól, egy nemzetközi versenyre,
mely 2018. október 8-11 között kerül megrendezésre.
A következő E-mail címen kérhető további információ: info@logos-golf.it

ESEMÉNYEK

Senior Stableford verseny - 2018.szeptember 19. Kisoroszi

Szerdán 2018. szeptember 19-én tartjuk Stableford sorozatunk 6. versenyét.
A sorozat összesített állása ( köszönet Bodor Tibor Tanár úrnak) a 5. forduló után lejjebb olvasható.

Senior City tour következő fordulója - 2018.09.17. 14.00-tól (hétfő) - Acedemy Golf Budapest

A szenior golfozók számára játéklehetőség munka után vagy csak úgy.
A versenyt megelőző nap 16:00-ig a Academy Golf Budapest recepcióján, E-mailen: recepcio@academygolfbudapest.hu
vagy telefonon:30/7303270.
HCP módosító verseny. A flightok min 2 fővel indulhatnak.

"I. Bajnokok Tornája – II. Szenior Tizenkettek Golfbajnoksága"

I. Bajnokok Tornája – II. Szenior Tizenkettek Golfbajnoksága Tatán
Nagy sikerrel, nagyszerű időben került megrendezésre szeptember 12-én a jól előkészített Old Lake Golf Klub pályáján az 1. Bajnokok Tornája elnevezésű szenior verseny. A versenyen az év legfontosabb eseményein dobogós helyen végzett golfjátékosok indulhattak, akik valamennyien részt vettek a versenyen. A versennyel közösen rendezték meg a már 2. Szenior Tizenkettek versenyt, melyet idén mindenki számára nyitottá tettek a rendezők. A rendezők legnagyobb örömére az eseményen a 33 induló között láthattuk a 18 fős válogatott keret valamennyi tagját, de néhány női játékos is nevezett. A versenyen mind a 18 szakaszon nearest to the pin, 4 szakaszon pedig longest drive győztest hirdettek. A Szenior Tizenkettek 12 győztese egységesen emlékérmet, valamint értékes ajándékcsomagot nyert a Jakobi Koncert Kft. támogatásával. A különdíjakat Magyarország legjelentősebb golfpályái és néhány golfjátékos ajánlotta fel. Az I. Bajnokok Tornája – II. Szenior Tizenkettek Golfbajnokságon a különböző szakaszok nyertesei 2-2 greenfee-vouchert nyertek a Balaton Golf Club (Balatonudvari), a Magyar Golf Club (Kisoroszi), a Pannonia Golf & Country Club (Máriavölgy), a Zala Springs Golf Resort (Zalacsány) és a Golf Academy (Budapest) golfpályák támogatásával, valamint 3 greenfee-vouchert az Old Lake Golf Klub támogatásával. 2 díjat ajánlott fel Dr. Horváth Péter: egy nap teljes ellátással az egyik siófoki szállodában. Koplányi Tibor 3 szarvas szalámival és 3 üveg pálinkával díjazta a különböző szakaszok győzteseit.
A golfklubok és a golfjátékosok támogatását a rendezők és valamennyi szenior golfjátékos nevében ezúton is köszönjük.